O nas

Witamy na stronie EKOGLOB Polska Sp. z o.o.

Ekoglob Polska Sp. z o.o. oferuje Państwu profesjonalne usługi projektowe oraz konsultingowe z zakresu ochrony środowiska. Firma istnieje na rynku od 2003 roku i zajmuje się doradztwem oraz przygotowywaniem dokumentacji niezbędnych do uzyskania decyzji środowiskowych, pozwoleń zintegrowanych, pozwoleń sektorowych oraz świadczy kompleksową obsługę w zakresie ochrony środowiska.

Wieloletnie szerokie doświadczenie, fachowość i operatywność pracowników oraz posiadane branżowe oprogramowania pozwalają zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości oraz gwarantowane pełne zadowolenie. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie mając na celu możliwie jak najszybsze zrealizowanie powierzonego zadania. Gwarantujemy pełną obsługę od momentu wykonania dokumentacji poprzez kontakt z urzędami, aż do momentu zakończenia sprawy.

Obecnie współpracujemy na zasadach outsourcingu oraz dodatkowych zleceń z przedsiębiorcami oraz osobami fizycznymi z terenu całej Polski z wielu różnych gałęzi przemysłu. W celu zapewnienia prawidłowej działalności zakładu w zakresie ochrony środowiska, oraz nałożonych obowiązków wynikających z przepisów prawa proponujemy podjęcie współpracy z naszą Firmą co pozwoli Państwu zaoszczędzić cenny czas oraz sprawi, że ewentualne kontrole organów ochrony środowiska będą poprzedzone przygotowaniem przez nas kompletu wymaganych dokumentów.